GRUPA KAPITAŁOWA

GRUPA KAPITAŁOWA

Carlson Alternative Investments Company S.A.

Alternatywna Spółka Inwestycyjna (ASI). 100 % kapitału należy do Carlson Investments. Spółka w trakcie rejestracji. Po uzyskaniu wszelkich pozwoleń i rozpoczęciu działania Carlson Investments za pośrednictwem ASI realizować będzie swoje inwestycje kapitałowe.

Hotblok Polska Sp. z o.o.

Hotblok Polska Sp. z o. o. jest właścicielem wyłacznej licencji na Polskę na produkcję i sprzedaż systemu HOTBLOK. Jest to najprostszy z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. System Hotblok posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej zgodny z najnowszymi wytycznymi, dzięki czemu spełnia wymogi budownictwa pasywnego. Carlson Investments S.A. posiada 100% w kapitale zakładowym Spółki.

Techvigo

Techvigo to spółka technologiczna z rynku IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach IT dla branży turystycznej. Spółka posiada jeden z największych zasobów mapowych Polski. Główne linie produktowe Techvigo to system do obsługi agencji turystycznych TourdeskCRM, Produkty mapowe z linii Navigo.

Sundown Ltd. England

Sundown Ltd. jest posiadaczem licencji na produkcję i sprzedaż bloczków systemu Hotblok. Jest to najprostszy z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu i środków finansowych potrzebnych do realizacji inwestycji. System Hotblok posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej spełniający wymogi budownictwa pasywnego.

Carlson Capital Partners Sp. z o.o.

Carlson Capital Partners jest spółką doradczo–inwestycyjną wyspecjalizowaną w: * Doradztwie przy fuzjach i przejęciach – Mergers & Acquisitions; * Transakcjach polegających na pozyskiwaniu kapitału dla spółek niepublicznych – Private Placement, preIPO; * Przygotowywaniem spółek do upublicznienia (np.: od działalności gospodarczej do spółki akcyjnej); * Doradztwem przy wprowadzaniu spółek na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (IPO); * Usługach powierniczych typu Trustee, Fiduciary i Optymalizacją podatkową transakcji kapitałowych; * Pozyskiwaniem kapitału z funduszy typu Venture Capital i Private Equity; * Finansowaniem obrotu towarowego i handlu zagranicznego.

Gaudi Management SA

Gaudi Management jest prywatną spółką wyspecjalizowaną w inwestycjach typu private equity w spółki z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W naszych inwestycjach nie ograniczamy się do konkretnych branż, jednak naszą działalność ograniczamy głównie do polskich przedsiębiorstw. Niezależność i duża elastyczność, a także ograniczone do minimum wymogi formalne, pozwalają nam na podejmowanie szybkich decyzji inwestycyjnych w porównaniu do dużych funduszy typu private equity.

Polvent Sp. z o.o.